Ogrodzenie domu to jeden z głównych czynników bezpieczeństwa i komfortu. Zabezpiecza przed nieproszonymi gośćmi i zapewnia wysoki poziom prywatności. Siatka ogrodzeniowa aby zachowała wysoką wydajność i trwałość, powinna być wykonana z najlepszych surowców. Jako producent siatki ogrodzeniowejznamy potrzeby naszych Klientów. Wysoki standard wytwarzanej przez nas siatki jest rezultatem starannego wyboru komponentów i wypracowanych przez lata metod produkcji. Dokładność i rzetelność to dwie cechy, które idealnie opisują naszą firmę. Nasza siatka ogrodzeniowa to jeden z najlepszych produktów na rynku, dostępny w różnych odmianach.

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe to nowoczesne i praktyczne produkty. Są bardzo proste w montażu, przez co są doskonałym wyborem dla osób, którym zależy na czasie. Charakteryzują się trwałością konstrukcji i zabezpieczone są przed korozją. Dodatkowym plusem jest możliwość powleczenia panelu ogrodzeniowego lakierem w dowolnym kolorze. Nasze panele ogrodzeniowe  w razie wyraźnej potrzeby mogą być ocynkowane galwanicznie lub ogniowo.

Siatka ogrodzeniowa powlekana.

Najbardziej funkcjonalna  forma zabezpieczenia terenu. Od wielu lat stosuje się ją w ogradzaniu różnego typów obiektów – działek, placów budowy, czy lasów. Nasza siatka ogrodzeniowa powlekana jest wysokiej jakości PCV, które może być dowolnie barwione. Produkt zachowuje zatem wysokie walory estetyczne. W celu lepszej ochrony siatki przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych,  jest ona dodatkowo zabezpieczana specjalną warstwą antykorozyjną. Siatka ogrodzeniowa powlekana to produkt na lata.

Siatka ogrodzeniowa ocynkowana

Siatka ogrodzeniowa ocynkowana to najbardziej popularny produkt, który charakteryzuje się wysoką odpornością na korozje i odkształcenia. Może być stosowana jako ogrodzenie budynku mieszkalnego i służbowego. Jest także idealnym rozwiązaniem rolnictwa i sadownictwa. Oferujemy siatki ogrodzeniowe o wysokości 4 metrów w różnych wzorach i kolorach. W produkcji stosujemy różnej grubości druty, w pełni dopasowane do potrzeb Klientów. Siatka ogrodzeniowa ocynkowana pokryta jest warstwą cynku, która wynosi 80g na m3 , co czyni ją produktem o wysokiej trwałości.

Siatka leśna

Znakomita w rolnictwie, leśnictwie i sadownictwie, siatka leśna, to zawsze najlepszy wybór. Jest praktycznym,i najbardziej atrakcyjnym cenowo zabezpieczeniem terenu przed napływem dzikich zwierząt. Oprócz tego jest także często wykorzystywana przy budowaniu ogrodzeń autostrad i dróg szybkiego ruchu. Największą zaletą tego produktu jest szybkość montażu. Produkujemy siatkę leśną w dowolnym rozmiarze i o różnej gęstości oczek. Wysokość siatki może być dopasowana do potrzeb Klienta.

Jako producent siatki ogrodzeniowej dbamy o wysokie standardy w każdej fazie działalności – od produkcji do sprzedaży. Nasze produkty cechują się wysoką wytrzymałością na odkształcenia i zmienne warunki pogodowe. Są doskonałym rozwiązaniem dla domu, jak i firmy. Nowoczesne systemy ogrodzeniowe to nasza specjalność. Gwarantujemy satysfakcję i konkurencyjne ceny.

Strona używa cookies
Ok