Sala zabaw Poznań - Urodziny dla dzieci Poznań - Kinderpark Poznań

Sala zabaw Poznań - Urodziny dla dzieci Poznań - Kinderpark Poznań

Przygotowanie urodzin dla dzieci to nie lada wyzwanie. Wierzymy, że nasze dzieci nie są zbyt rygorystyczne, aczkolwiek w temacie swoich urodzin są często niezwykle stanowcze. Nietypowe pomysły są mile widziane, tak jak atrakcyjne zabawy i grupka kolegów i koleżanek, z którymi jubilat spędzi ten niesamowity dzień w roku. Rodzice mogą wybierać, czy przygotować urodziny dla dzieci w sali zabaw, czy w własnym mieszkaniu. Interesującą opcją jest również zrobienie imprezy w znanej restauracji, gdzie animatorzy zatroszczą się o rozbawienie dzieci. W internecie pełno jest ciekawych pomysłów na urodzinowe aranżacje, smaczne torty, czy zajmujące zabawy. Dziś możesz za niezbyt wygórowaną cenę zrobić dla swojego dziecka urodziny jak z bajki. Jeżeli przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka zbliża się się dużymi krokami, a Ty wciąż nie wiesz co zrobić, zapoznaj się z naszym poradnikiem po urodzinowych rozrywkach. Opisujemy najfajniejsze urodzinowe rozwiązania i modne inspiracje dla rodziców.

Pomysły na urodziny dla dzieci w domu

Możliwości na zorganizowanie urodzin dla Twojego malucha w domu są ogromne. Potrzebna jest szczypta wyobraźni, trochę czasu i sprawne ręce do pracy. Obecnie urodziny dla dzieci jesteś w stanie zorganizować samodzielnie, ponieważ mnóstwo sklepów oferuje gotowe produkty. W sieci znajdziesz ogromną liczbę pomysłów na kolorowe ozdoby do domu, słodkie przekąski dla najmłodszych i pasjonujące zabawy. Ale przejdźmy do konkretów. Odpowiedz sobie na pytanie co Twoje dziecko uwielbia najbardziej. Czy pasjonuje się historią? Czy chciałoby zostać astronautą czy modelką?Czy może lubi aktywnie spędzać popołudnia? Dopasowanie scenariusza urodzin do pasji Twojego dziecka to połowa sukcesu. Przygotuj zabawy pod względem hobby Twojego dziecka i kup atrakcyjne nagrody. Przecież każdy lubi niespodzianki. Zastanów się jak zaaranżować stolik dla gości i jakie przekąski przygotować. W popularnych sklepach papierniczych znajdziesz kolorowe talerzyki i kubki, które po zakończonej imprezie możesz zutylizować, oszczędzając dużo czasu na sprzątaniu. Poszukaj w swojej okolicy sklepu oferującego wynajem kostiumów, lub uszyj sama kilka strojów, w których dzieci będą się bawić. A co z dekoracją mieszkania? Jeśli masz możliwość kupienia kartonów, jesteś w stanie błyskawicznie wybudować pałac dla księżniczek, lub wyścigówkę dla małych rajdowców. Pamiętaj tylko, że przygotowania zajmują trochę czasu, dlatego też , jeśli to możliwe nie odkładaj ich na ostatni moment. Organizacja urodzin dla dziecka w domu to mniej kosztowna opcja. Jeżeli jednak Twoje możliwości finansowe są większe i nie nie znajdziesz chwili by przygotować przyjęcie urodzinowe dla dzieci w domu, najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie sala zabaw.

Sala zabaw – mnóstwo atrakcji w jednym miejscu.

W większości sal zabaw zamontowana została instalacja, w której dzieci mogą znaleźć takie atrakcje jak baseny z kolorowymi piłeczkami, rury do zjeżdżania, ścianki wspinaczkowe, czy mini trampoliny. Każda sala zabaw ma w swojej ofercie także tematyczne sale urodzinowe, z możliwością wyboru tej, która najbardziej odpowiada do zainteresowań malucha. Ogromnym atutem organizacji urodzin dla swojej pociechy w sali zabaw jest fakt, że rodzice mogą przez cały dzień odpocząć, lub zająć się od dawna odkładanymi planami. W sali zabaw zatrudnieni są animatorzy, którzy gwarantują maluchom rozrywkę i bezpieczeństwo. Przygotowują oni scenariusz urodzin, który jest następnie szczegółowo omawiany z Klientem. W trakcie trwających już urodzin przygotowują wszelkie zabawy i bacznie obserwują zgromadzone w sali dzieci. Praktycznie każda sala zabaw wyposażona jest w kawiarnię, lub mini kuchnię, przygotowującą zdrowe obiady dla najmłodszych. Jeżeli nie ma ona dostępu do kuchni, zazwyczaj proponuje catering z współpracującej z nią firmy. Robiąc urodziny dla dzieci w sali zabaw masz gwarancję kompleksowej i rzetelnej obsługi imprezy. Takie miejsca zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny, dlatego też nie musisz się martwić o komfort swojego dziecka i jego gości.

Przykładowe zabawy urodzinowe

Propozycji atrakcji urodzinowych jest bardzo wiele. Możesz zaczerpnąć z tradycyjnych rozrywek, takich jak chowany i ganiany, lub unowocześnić nie co przyjęcie, przygotowując pokaz mody dla małych modelek, lub wyprawę do dżungli dla chłopców. Wszystko uzależnione jest od tego, czym Twoje dziecko się pasjonuje. Jeśli Twoja córka lubi patrzeć na bajki o księżniczkach, zorganizuj dla niej bal. Dziewczynki i chłopcy będą mogli przebrać się w stroje rodem z średniowiecza, oczywiście wypożyczone. Przy użyciu kartonu, lub dekorując jeden z pokoi, stwórz klimat na miarę królewskich zamków. Pokaż maluchom jak wygląda taniec i po prostu włącz muzykę. Maluchy same będą wiedziały co dalej robić. Możesz także przygotować
poszukiwania zaginionego pantofelka, na zasadach zabawy ciepło\zimno.

Dla chłopców najlepiej jest zorganizować zabawy w stylu Piraci z Karaibów. Stwórz legendarną historię i narysuj dla każdego z swoich gości sekretną mapę. Ukryj skarb w własnym ogródku, domu, czy w lesie. Możesz zorganizować zabawę w podchody, podczas których maluchy będą realizować kolejne zadania, pomagające im w dotarciu do celu. Dla nie co starszej młodzieży zorganizuj zabawę w geocaching. Wystarczy ukryć w jakimś miejscu konkretny przedmiot i ustawić jego współrzędne na urządzeniu gps. Urządzenie zaprowadzi dzieci do celu, a one spędzą czas aktywnie. Ciekawym rozwiązaniem jest również wieczór z magikami, w trakcie którego maluchy nauczą się kilku karcianych sztuczek.

Zdecydowałaś się już co jest dla Ciebie najkorzystniejsze – impreza urodzinowa w domu, czy sala zabaw? Pamiętaj, że najważniejsze jest radość Twojego dziecka. Jeżeli właściwie przygotujesz się na jego urodziny, nie będzie miało znaczenia czy zorganizowane są one w domu, czy w profesjonalnej sali zabaw.

Jeżeli jednak lepszą opcją jest dla Ciebie sala zabaw, zapraszamy na stronę internetową sali zabaw w Poznaniu. Od wielu lat organizujemy urodziny dla dzieci w różnym wieku. Oferujemy fachową opiekę, wspaniałe rozrywki i zdrowe posiłki. Gwarantujemy, że Twoje dziecko długo nie zapomni swoich urodzin!

Żeby przejść na naszą witrynę kliknij ten link: sala zabaw Poznań.

Strona używa cookies
Ok