Każdy projekt ogrodu traktowany jest przez nas tak jak nasi Klienci – wyjątkowo. Dobierając dodatki i styl kompozycji inspirujemy się naturalnym pięknem i prostą elegancją. Nie stosujemy półśrodków. W naszych projektach ma się skrywać ideał. Projektowanie ogrodów jest naszą największą pasją. Każda wizja i każdy pomysł jest wytworem naszej wyobraźni, dlatego też tworzone przez nas ogrody są unikatowe, nietypowe i stylowe.

Nasza firma ogrodnicza.

Jako firma ogrodnicza zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem ogrodów i architekturą krajobrazu. W naszych projektach często wykraczamy po za określone schematy, odkrywając nowe połączenia styli i kształtując nowe trendy w projektowaniu ogrodów. Nasze projekty są nietuzinkowe i dokładnie dopasowane do upodobań naszych Klientów. Projektowanie ogrodów nie jest jednak jedynym naszym zajęciem. Zajmujemy się także badaniem roślin i gleby, tworzeniem trawników, sadzeniem roślin, pielęgnacją ogrodów i tworzeniem nawierzchni z kostki brukowej. Wymagamy od siebie więcej niż od innych, dlatego świadczone przez nas usługi ogrodnicze wykonywane są zawsze w najlepszym standardzie. Szeroki zakres maszyn i preparatów, oraz doświadczenie w usługach ogrodniczych to główne przyczyny naszego sukcesu.

Jak wygląda projektowanie ogrodów?

Projektowanie ogrodów należy rozpocząć od poznania upodobań Klienta. Dlatego też na pierwszym spotkaniu zapoznajemy się z planami, koncepcjami i marzeniami naszych Klientów. Odwiedzając działkę na której ma powstać dany ogród, dokonujemy szczegółowych badań kondycji gleby, dzięki którym dowiemy się jakie rośliny będą na niej kwitły, a jakie nie. Dokonujemy także niezbędnych pomiarów i oceniamy poziom nasłonecznienia działki. Teraz nadszedł czas na rozpoczęcie projektowania. Każdy projekt powstaje przy użyciu specjalistycznych programów multimedialnych. Jest to bardzo praktyczne, ze względu na możliwość szybkiego wprowadzanie poprawek. Gotowy projekt czeka na akceptację Klienta, po czym możemy rozpocząć etap zakładania ogrodu Twoich marzeń.

Dlaczego nasza firma ogrodnicza jest najlepsza?

Nasza firma ogrodnicza jest najlepsza, dlatego że nasze projekty są skoncentrowane na Kliencie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Każdy projekt ogrodu stanowi dla nas ciekawe wyzwanie, któremu musimy sprostać. Naszym celem jest projektowanie ogrodów zindywidualizowanych, takich, które będą w pełni zgodne z wizją Klienta. Do tej pory odnosiliśmy ogromne sukcesy w kreowaniu unikatowych projektów. Każdy ogród, który wyszedł spod naszych rąk wygląda jak bajka. Z naszą firmą możeciebyć pewni satysfakcji, gdyż jesteśmy kreatywni, sumienni i bardzo dobrze zorganizowani.

Strona używa cookies
Ok