Własną fryzurę ślubną będziesz pamiętać przez całe życie, więc musi być ona naprawdę niepowtarzalna. Możesz poprosić swojego fryzjera o stylowe zapięcie, komponujące się z owalem Twojej twarzy, albo też zdecydować się na wciąż modne loczki udekorowane ładną klamerką z różnokolorową ozdobą. Najistotniejsze jest, aby Twoja fryzura na ślub była praktyczna i pasowała do równie pięknej sukni ślubnej. Jeżeli masz włosy o znacznej długości, uwolnij swoją wyobraźnię – masz alternatywę stworzenia atrakcyjnej plecionki, estetycznego warkocza wokół głowy, połyskujących fal jak i niezwykle popularnej w tym sezonie asymetrycznej fryzury. Przy włosach o średniej długości również możesz zaszaleć mimo tego że arsenał możliwości jest bardziej wąski. Tutaj idealnie sprawdzą się powabne koki, czy lekkie spięcia przyozdobione malutkimi błyskotkami. Elementy dekoracyjne najlepiej prezentują się jednak na krótkich włosach. Nie jesteś w stanie skomponować z nich żadnej skomplikowanej fryzury, jednak śmiało możesz dobierać uwypuklające Twoją grację akcesoria.

Odkrywanie odpowiedniej fryzury ślubnej rozpocznij z stosownym wyprzedzeniem. Przeglądaj katalogi fryzjerskie, , i blogi www, na których wypatrzysz całe morze inspiracji. Doradzimy Ci co jest na topie w tym roku. Pokażemy też jak zrobić uroczy kwiatowy wianek dla Panny Młodej – niewątpliwy przebój w fryzjerstwie ślubnym. Odkryjesz swój fason i zachwycisz swojego przyszłego męża stylową fryzurą ślubną. Nie będzie mógł się doczekać, aż przyrzeknie swoją miłość tak wyjątkowej partnerce.

Zakochaj się w weselnych kokach

Ciągle w modzie weselnej rządzą koki i wysokie spięcia włosów. Wyglądają ładnie przy każdej długości włosów. Czemu Panny Młode wybierają taki model fryzury ślubnej? Łatwo wyjaśnić ten fenomen – upięcie włosów na górze jest bardzo wygodne i eksponuje subtelny wygląd dziewczyny przyodzianej stylową suknię ślubną. Kok to wszechstronna fryzura ślubna, pasująca do każdego typu twarzy. Spięcie włosów o długiej i średniej długości zawsze wygląda interesująco. Jakie spięcie możemy Tobie polecić? Niezwykle dobrze prezentują się włosy upięte na górze z efektem kędziorków. Dekoracją do tego typu fryzury mogą być lśniące kolczyki i makijaż z rodzaju kocie oko. Następną opcją jest lekkie upięcie na środku głowy z dodanymi perłami. Perły wspaniale wypełniają każdą fryzurę ślubną. Następnym pomysłem jest fryzura ala Audrey Hepburn. Ta urodziwa aktorka wiedziała jak przyciągać panów. Tu doskonale sprawdzi się połączenie ponadczasowej fryzury ślubnej z subtelnym wiankiem w jasnym kolorze. Przejdźmy następnie do warkoczy i włosów rozpuszczonych.

Długie włosy i fryzura na ślub

Już same rozpuszczone i zdrowo wyglądające długie włosy prezentują się dobrze w połączeniu z koronkową suknią weselną. Jeżeli rozmyślasz o subtelnym dodatku, zdecyduj się na klamerkę bądź też wsuwkę z miłym kwiatowym deseniem. Możesz upiąć włosy z boku, lub zagarnąć je do tyłu. Z długimi włosami posiadasz multum możliwości. Najciekawszą z nich jest prawdopodobnie warkocz, który jest nie tylko praktyczny ( to naprawdę wygodna opcja na którą decyduje się co raz więcej Przyszłych Żon), jak i również nadzwyczaj elegancki. Zapytaj swojego fryzjera o przygotowanie klasycznego warkocza francuskiego, jak i nowoczesnej splatanki naokoło głowy. Mówiąc o plecionkach, przejdźmy w końcu do ślubnego wianka z kwiatków.

Zrób to sama – wianek z prawdziwych kwiatów

Krótkie, średnie czy długie włosy – wianek idealnie wygląda z nimi wszystkimi. To wspaniałe rozwiązanie dla dziewczyn, które preferują urokliwy wizerunek i nietypowe akcesoria. W tym sezonie najpopularniejsze są wianki ślubne z naturalnych kwiatków, które masz możliwość wykonać własnoręcznie. Praca nad swoim wiankiem zajmie Ci trochę czasu, jednakże będzie to niezwykle satysfakcjonujące zajęcie. Wianek na głowie Panny Młodej eksponuje młodzieńczy wizerunek i wygląda niezwykle kusząco. Na początku wybierz kwiaty – mogą być te które najbardziej Ci się podobają, skromne, jak i większych rozmiarów rośliny. Do stworzenia wianka potrzebujesz również dwóch drucików (mniejszy i większy), nożyczek, taśmy obustronnej, tektury, tasiemki i urządzenia na ciepły klej. Z grubszego druciku robimy okrąg i na jednym końcu zostawiamy coś w typie oczka, ażeby później móc je ze sobą zintegrować (nie zapomnij, żeby precyzyjnie wymierzyć obwód głowy). Doklejamy do niego 1 centymetrową tekturę i owijamy ją ozdobną taśmą. Teraz pora na świetną zabawę. Przyklej kwiaty w swobodnej kompozycji. Spleć końcówki drucików i odczekaj chwilę aż klej zastygnie. Prawda, że urokliwy?

Każda Dziewczyna na ślubnym kobiercu rozmyśla o niezwykłej fryzurze ślubnej. Wyobraź sobie ten moment, jak idziesz główną nawą kościoła i oczy wszystkich koncentrują się na Tobie. Pan Młody delikatnie uśmiech się z podziwu patrząc jak kroczysz ku niemu. Ten moment zdarza się jeden raz w życiu, dlatego należałoby zatroszczyć się o stylową fryzurę.

W naszym salonie fryzur ślubnych odszukasz całe morze inspiracji na wspaniałą weselną fryzurę. Zarezerwuj pierwszą wizytę i wskaż nam, która z nich będzie dla Ciebie odpowiednia. Nasi kreatywni fryzjerzy odpowiednio dopasują fryzurę do Twoich wymagań. Nie zapomnij o wcześniejszych zapisach. Przejdź na naszą stronę i poznaj całkowitą ofertę fryzur ślubnych: Salon fryzjerski Toruń

Strona używa cookies
Ok