Wzrost popularności ekranów LED wynika z nowoczesnych form reklamy. Zmiany jakie możemy zaobserwować w marketingu spowodowały, że  wielkopłaszczyznowe ekrany LED określane są liderem w technologii wizyjnej na całym świecie. Już teraz rozrywce na wysokim poziomie towarzyszą nowoczesne ekrany LED, wyposażone w wydajne diody świecące milionem żywych kolorów. Żadna impreza masowa nie obejdzie się ekranów diodowych, które posiadają funkcję wyświetlania filmów, zdjęć, animacji i reklam w bardzo wysokiej rozdzielczości. Nasza firma oferuje zewnętrzne ekrany LED i wewnętrzne ekrany LED w przystępnej cenie i sprawdzonej trwałości.

Ekrany LED to urządzenia wizyjne , które dostępne są w dowolnym kształcie i rozmiarze. W zależności od wymagań mogą być zainstalowane na stałe, lub jednorazowo, w każdym miejscu i czasie. Każdy ekran diodowy składa się z osobnych modułów, które połączone razem tworzą jednolity wyświetlacz diodowy w technologii RGB lub SMD. W związku z zastosowaniem technologii LED, wyświetlają obraz w wysokiej rozdzielczości, dobrze widoczny w w ciemności, jak i przy dużym natężeniu światła dziennego. Produkowane przez nas ekrany LED są niepodatne na niekorzystne warunki pogodowe, na  negatywny wpływ jasnego światła, wilgoć i kurz.

Zewnętrzne ekrany LED charakteryzują się wyższym wskaźnikiem luminancji, który wynosi od 3500 cd/m² do 12000 cd/m². Wynika to z faktu oddziaływania na powierzchnię wyświetlacza promieni słońca, które mogą zakłócić odbiór wyświetlanej treści. Właściwość parametru luminancji dla wewnętrznych ekranów LED jest znacznie mniejsza i wynosi od 500 cd/m² do 1500 cd/m².

Ekrany LED to doskonałe urządzenie na imprezy masowe. Znakomicie sprawdzają się także w roli nośnika reklamy. Umieszczane przy zatłoczonych ulicach zapewniają dotarcie do szerszego kręgu odbiorców. Nasza firma, jako producent ekranów LED, korzysta jedynie z zaufanych i solidnych części, dzięki którym nasze ekrany uważane są za jedne z najlepszych na rynku. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

Strona używa cookies
Ok