Przy podejmowaniu decyzji znaczące jest najczęściej pierwsze wrażenie. Ciekawy produkt zachęca efektywnie, stąd też dla przedsiębiorców istotna jest estetyka wykonania i element zaskoczenia. Dobrze dopasowane kolory i nowatorski pomysł, to dwa czynniki, które powodują, że dana rzecz pozostaje w pamięci konsumentów. Dla nas, jako doświadczonych grafików, istotne jest, aby tworzony projekt graficzny był unikatowy i miał to coś, co sprawia, że ludzie nie mogą oderwać od niego wzroku. W naszym studiu graficznym tworzymy loga i logotypy. Tworzymy oryginalne ulotki, plakaty, katalogi i wizytówki. Specjalizujemy się także w projektowaniu stron internetowych zapewniając innowacyjne rozwiązania graficzne i niestandardowe koncepcje na to jak stworzyć oryginalną identyfikacje wizualną dla Twojej firmy.

Profesjonalne usługi graficzne

W naszym studio grafiki rozwijają się nieszablonowe pomysły i wyjątkowe projekty graficzne. To także tutaj świadczymy rzetelne usługi graficzne. Zaczynając od logo dla Twojej firmy, przez kompleksowe foldery reklamowe, aż po grafikę na strony internetowe. Dla nas nie liczy się to co robisz – my znajdziemy pomysł dla każdego. Mówimy „nie” dla tradycyjnych wzorów. Zależy nam na tym, aby projekty graficzne robione dla naszych Klientów były ciekawe, niepowtarzalne i przykuwające uwagę. Ma za nimi przemawiać olbrzymia siła perswazji i dobre poczucie gustu. Zapraszamy zatem wszystkie osoby, dla których wzory graficzne nie są nieistotne.

Atrakcyjna identyfikacja wizualna

Budowanie marki rozpoczyna się na etapie komunikacji z Klientem. Od nastawienia przedsiębiorcy do kwestii obsługi Klienta zależeć będzie nie tylko jego przyszły sukces, ale również znaczenie przedsiębiorstwa. Każda szanująca się marka wykorzystuje identyfikację wizualną, która kształtuje tożsamość firmy i wpływa na zapamiętanie firmy przez Konsumentów. Identyfikacja wizualna to przede wszystkim logo, którym firma posługuje się wszędzie – w internecie, w mediach, a także w reklamie. Z tego powodu musi być ono charakterystyczne i oryginalne, aby potencjalni Klienci utożsamiali je jedynie z poszczególną marką. Istotny jest wybór czcionki, wygląd liter i kolorystyka, odwołująca się do danej działalności. Logo firmy umieszcza się na opakowaniach, na ulotkach i na gadżetach reklamowych, co powoduje, że ranga firmy rośnie, identycznie jak zyski. W ten sposób firma zapewnia sobie lepszą komunikację z Klientami i buduje relacje, nie stosując właściwie żadnych słów.

Nasza pracownia graficzna specjalizuje się w projektowaniu identyfikacji wizualnej firm. Cały proces zaczynamy od zaprojektowania niepowtarzalnego logo, które będzie twarzą danej marki. Tworzymy również projekty wizytówek, ulotek, plakatów, opakowań i katalogów. Zagwarantujemy Twojej firmie większą popularność przy pomocy ciekawej grafiki.

Projektowanie grafiki na strony internetowe

Internet to narzędzie o nieskończonych możliwościach. Możliwość reklamowania się, komunikowania się i sprzedaży produktów – wszystko na wyciągnięcie ręki i to zaledwie w kilku krokach. Jednakże, aby zaistnieć w wirtualnym świecie, każda firma| potrzebuje atrakcyjnej strony internetowej, która będzie wyróżniała ją dla poszukujących danych usług internautów. W naszej pracowni graficznej powstają wyjątkowe projekty stron internetowych w oparciu o innowacyjne narzędzia graficzne i niekonwencjonalne pomysły. Stawiamy na praktyczne rozwiązania i wsłuchujemy się w wymagania naszych Klientów. Projektowane przez nas strony są bardzo funkcjonalne i niesamowicie estetyczne. Nie podkradamy pomysłów, ani nie korzystamy z gotowych wzorców. każdy projekt realizowany jest samodzielnie, co gwarantuje oryginalne rezultaty. Z naszą pomocą Twoja strona będzie się wyróżniać.

Nasze studio graficzne

Pomimo, że na toruńskim rynku działamy od niespełna roku, to na koncie mamy już wiele sukcesów. Natychmiast po zakończeniu studiów grafiki komputerowej zdecydowaliśmy się na uruchomienie rewolucyjnej pracowni graficznej, która będzie spełniała wszelkie oczekiwania Klientów. Rozpoczęliśmy współpracę z przedsiębiorstwem Macaroni, sklepem markowym CNCPT Concept Store, oraz z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika. To był dla nas wielki przełom i możliwość na zdobycie ciekawego doświadczenia. Wciąż uczymy się i odkrywamy branżę graficzną, co umożliwia nam na wykorzystywanie nowatorskich trendów w naszej pracy. Dla nas, to właśnie świeżość w realizowaniu projektów okazała się kluczem do sukcesu. Obecnie jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Mimo, że pracujemy nad wieloma projektami, znajdziemy czas dla każdego Klienta. Szczególnie dla Ciebie.

Burashi Studio oferuje wyjątkowe projekty graficzne. Naszą specjalizacją jest projektowanie logotypów, materiałów reklamowych i grafiki internetowej. Tworzymy projekty związane z identyfikacją wizualną i stronami www. Korzystamy jedynie z własnych pomysłów, co sprawia, że nasze projekty to pewność nietuzinkowości. Oryginalny styl i wyczucie smaku, to dwie właściwości, które znajdą Państwo w wszystkich naszych projektach. Zapraszamy do nowoczesnej pracowni graficznej, w której jakość tworzymy przy pomocy obrazu.

Strona używa cookies
Ok