Nowości są ważne w każdym biznesie. Nawet w transporcie osób. Dlatego My jako doświadczeni przewoźnicy nie stoimy w miejscu i staramy się rozwijać nasze usługi, podążając za wymaganiami naszych Klientów. Jeszcze kilka lat temu taxi były samochodami poruszającymi się na konkretnie wyznaczonych trasach. A teraz wystarczy zerknąć przez okno, by zaobserwować jak w przeciągu dosłownie kilku poprzednich lat przeistoczyła się branża przewozowa. Zadbane samochody, sympatyczni kierowcy i atrakcyjne ceny – to nie wszystko co możemy Państwu zaoferować. Jako prężnie działająca, lokalna korporacja przewozowa zajmujemy się również realizacją wypraw w Gdańsku, jak i w okolicach. Współpracujemy z jednym z najnowocześniejszych lotnisk w Polsce – lotniskiem im. Lecha Wałęsy w Gdańsku,a także z liniami lotniczymi takimi jak easyJet i Wizz Air. Krótko mówiąc z nami pojedziecie na zamek do Malborka, poznacie tajemnice Wilczego Szańca i nie spóźnicie się na wakacyjny przelot w wymarzonym kierunku.

Taxi w Gdańsku, czyli nowoczesna taksówka

Gdańsk to miasto ogromnych możliwości. Morze, rejsy, kompleksowe lotnisko, stylowe hotele i niesamowity nastrój. Mieszkańcy, podobnie jak zjeżdżający tu zwiedzający, chcą być aktywni i terminowi, szczególnie gdy w chodzi o ważne spotkania biznesowe, programowe oglądanie miasta, czy szybki transfer z lotniska do hotelu. Planując ofertę usług dla naszych Klientów braliśmy pod uwagę ich uwagi i wymagania. Nasza firma, jako jedyna w Gdańsku proponuje nie tylko indywidualny lub grupowy przewóz osób, ale także kompleksowy transfer z lotniska i organizację interesujących wycieczek w Gdańsku, jak i w okolicach. Układając trasę bierzemy pod uwagę nie tylko czas przejazdu, ale także bezpieczeństwo. Korzystamy z nowoczesnych systemów nawigacji miejskiej, dzięki czemu na bieżąco monitorujemy informacje o zakorkowanych stronach miasta i ograniczeniach na drogach. W naszych taksówkach znalazło się miejsce na foteliki dla dzieci i WIFI. Posiadamy również bus taxi z pakownymi bagażnikami, które wykorzystywane są w transporcie grupowym. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność – wieczór kawalerski, przyjazd Twoich przyjaciół, czy wycieczkę objazdową po największych atrakcjach Gdańska. A to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach.

Airport Gdańsk – taxi dla turystów zagranicznych i naszych mieszkańców

Transfer z lotniska to najlepszy sposób na szybkie przetransportowanie się z jednej części miasta na drugą. Gwarantuje bezpieczeństwo bagaży, punktualny dojazd w wybrane miejsce i pewność przybycia tam, gdzie faktycznie pragniemy dojechać. Już nie musisz jechać w opóźniającej się komunikacji publicznej. Dzisiaj możesz skorzystać z fachowych usług taxi w Gdańsku. Kierowcy taksówek na bieżąco sprawdzają harmonogram lotów, by na czas odebrać podróżujących z lotniska. Na Klientów czekają z imienną tabliczką w hali przylotów, by pomóc im w znalezieniu właściwej taksówki. Taxi są starannie przygotowane na przechowanie znacznej ilości bagaży i przewóz dzieci. Są eleganckie i okazale wyposażone. To po prostu podróż w najlepszym standardzie.

Taxi na zamek do Malborka

Podróże taksówką? Tak, dla nas nic nie jest ograniczeniem. Zwiedzanie to przyjemny pomysł na wykorzystanie wolnego czasu. A zwiedzanie taksówką to nowość na miejscowym rynku przewozowym. Z nami zobaczyć najistotniejsze zabytki Gdańska i okolic. Zabierzemy Ciebie i Twoich znajomych na wyprawę po lokalnych atrakcjach Trójmiasta, jak i okolic. Zwiedzisz Frombork oraz pojedziesz na zamek do Malborka. W taxi poznasz opowieści na temat konkretnego miejsca. Wykonamy dla Ciebie program zwiedzania i kupimy niezbędne wejściówki. Będziesz mógł się zrelaksować i poznać fascynujące tajemnice zabytków północnej Polski. A to wszystko w luksusowej taksówce.

Poznaj Gdańsk z taksówki

Zwiedzanie z taxi to niekonwencjonalny pomysł, którego popularność w Gdańsku nadal rośnie. A Gdańsk to miasto, które może zaoferować podróżującym o wiele więcej, niż smaczna rybę i pomnik Neptuna. Taxi zawiezie Cię do Katedry Oliwskiej, oceanarium w Gdyni i po głównych atrakcjach Gdańskiej starówki. Jeśli ciekawi Cię historia, wybierz się na wycieczkę na zamki w Gniewie i w Malborku, oraz do Wilczego Szańca i obozu koncentracyjnego Stutthof. Jesteś głodny doznań? Z nami pojedziesz na wycieczkę do Ocean Parku w Władysławowie i na Półwysep Helski, gdzie z bliska zobaczysz foki. Wszystko na wyciągnięcie dłoni i w nadzwyczaj przystępnych cenach.

Innowacyjne taxi to luksus, transport i atrakcyjne wycieczki w jednym. Dobrze zorganizowane taksówki i przyjaźni kierowcy to kluczowe plusy naszej firmy. Naszymi taksówkami zajedziesz tam gdzie zechcesz i to bez opóźnień. Na naszej stronie łatwo zamówisz taksówkę na określoną trasę, a także wykupisz wycieczkę dla siebie i swoich znajomych. Wejdź do taxi i poczuj się jak ktoś niezwykły!

Wejdź na naszą stronę i poznaj szczegółową ofertę – taxi Gdańsk.

Strona używa cookies
Ok