Chłodnictwo Warszawa

Przedsiębiorstwo IT2 to niezawodny i przetestowany przez wielu Klientów dostawca nowatorskich układów chłodniczych. Przez 8 lat pracy bardzo rozwinęliśmy nasze specjalizacje i dziś oferujemy rzetelne i kompleksowe usługi związane z chłodnictwem i klimatyzacją. Przeważnie naszymi Kontrahentami zostają zakłady produkcyjne, placówki handlowe i restauracje, czyli miejsca w których zachodzi potrzeba chłodzenia w procesie technologicznym. Oferujemy instalację zoptymalizowanych systemów chłodniczych, komór mroźniczych i systemów klimatyzacji. Korzystamy z urządzeń znanych producentów, które są niezwykle funkcjonalne i gwarantują komfort eksploatacji i energooszczędność. Funkcjonujemy nie tylko regionalnie, lecz staramy się współpracować z Klientami na obszarze całego kraju. Oferowane przez nas rozwiązania w dziedzinie chłodnictwa charakteryzują się nowoczesną zabudową, niedużymi wydatkami na energię i łatwością w obsłudze. Chłodnictwo to nasza specjalizacja.

Chłodnictwo – rozwiązania

Chłodzenie pełni niezwykle ważną funkcję w przeróżnych sektorach gospodarki Gwarantuje bezpieczeństwo przekształcania i magazynowania żywności i znacząco przedłuża żywotność produktów. Nowoczesne układy chłodnicze stosowane są w wielu zakładach wytwórczych i lokalach takich jak restauracje czy markety spożywcze. To dzięki profesjonalnym urządzeniom chłodniczym mamy możliwość nabywać produkty o najlepszej jakości. Przedsiębiorstwo IT2, dbając o swoich partnerów biznesowych, zapewnia kompletne i profesjonalne systemy chłodnicze, które wspierają wszystkie procesy technologiczne.

Zapewniamy dostawę, montaż i serwis urządzeń z zakresu chłodnictwa. Proponowane przez nas urządzenia gwarantują oszczędne zużycie energii i dobre warunki instalacji. Funkcja odzysku ciepła minimalizuje straty ciepła i pozwala na skuteczniejsze użycie energii zgromadzonej w powietrzu. Montowane przez nas układy chłodnicze są kompaktowe w porównaniu do innych, tradycyjnych rozwiązań z zakresu chłodnictwa. Chodzą w niezwykle cichym trybie i sterowane są przy pomocy przyjaznych w obsłudze sterowników. Długoletnie doświadczenie w montażu systemów chłodniczych umożliwia nam na odpowiednie zaplanowanie instalacji i dobór najlepszych urządzeń dla oczekiwań Klientów. Współdziałając z wieloma producentami technologii chłodniczych możemy zaoferowań naszym Klientom duży asortyment wewnętrznych,jak oraz zewnętrznych jednostek chłodnictwa i klimatyzacji.

Do dnia dzisiejszego budowaliśmy niezwykle zróżnicowane systemy chłodnicze w lokalach takich jak sklepy spożywcze, stacje benzynowe, restauracje i delikatesy mięsne. Ciągle dbamy o to, aby perfekcyjnie dostosować modele urządzeń do potrzeb Klientów, w celu zagwarantowania wysokiej efektywności energetycznej. Budowane przez nas układy mogą zawierać takie wyposażenie jak: regały, lady oraz szafy chłodnicze, komory mroźnicze, klimatyzacje, układy odzyskiwania ciepła, urządzenia produkujące lód czy chłodzące wodę. Gwarantujemy wysoką jakość i rzetelne wsparcie na każdym szczeblu współpracy.

Oferta klimatyzacji

Oprócz chłodnictwa przedsiębiorstwo IT2 specjalizuje się także w instalacji profesjonalnych układów klimatyzacji. Z naszej kompleksowej oferty przeważnie korzystają Klienci indywidualni, jak i właściciele lokali handlowych, takich jak markety spożywcze bądź restauracje. Klimatyzacja zapewnia nie tylko komfort w gorące dni, ale także produkcję ciepła w okresie jesienno – zimowym. Budując profesjonalne układy klimatyzacji korzystamy z niezawodnych urządzeń wysokiej jakości takich producentów jak LG, Panasonic, Fuji czy Indesit. Proponowana przez nas klimatyzacja to nowoczesna technologia o wysokiej efektywności energetycznej. Jest prosta w obsłudze, eksploatacji i korzystnie wpływa na samopoczucie w mieszkaniu i w miejscu pracy. Dodatkowym atutem jest ergonomiczność pracy urządzenia, które jest niezwykle ciche i kompaktowe.

Serwis chłodnictwa

Własnym Klientom gwarantujemy profesjonalne usługi serwisowe związane z renowacją i pielęgnacją urządzeń chłodniczych. Nasi specjaliści dostępni są całą dzień i noc, przez co serwis wykonywany jest w szybkim tempie, w celu zagwarantowania wygody korzystania z naszych instalacji. Błyskawiczne usługi serwisowe proponujemy naszym Klientom z Warszawy jak i Krakowa. W ramach serwisu chłodnictwa zapewniamy renowację i konserwację urządzeń chłodniczych, usuwanie awarii, oraz bieżące przeglądy instalacji chłodniczych. Oferujemy także usługę assistance, która polega na całorocznej ochronie serwisowej i skierowana jest do Klientów, którzy podpisali z nami umowę serwisową. W każdym przypadku nasi specjaliści błyskawicznie i skutecznie naprawią i zregenerują Państwa urządzenia chłodnicze i klimatyzacje.

W sferze chłodnictwa jesteśmy firmą numer 1. Każdego roku realizujemy kilka tysięcy zamówień, co powoduje, że umiemy poradzić sobie z montażem nawet najtrudniejszych systemów chłodnictwa na obszarze Polski. Zaczynaliśmy działać jako serwis urządzeń chłodniczych. Zadowolenie Klientów, pasja i zaangażowanie w pracy umożliwiło stopniowo poszerzyć naszą działalność. Dla nas najbardziej istotny jest profesjonalizm całościowa znajomość branży chłodnictwa i wysoki standard obsługi Klientów. Firma IT2 zaprojektuje, dostarczy i zainstaluje fachowy system chłodniczy w Twoim lokalu. Jesteśmy bezbłędni, a każdego Klienta traktujemy z najwyższym szacunkiem. Gwarantujemy innowacyjne i wydajne urządzenia chłodnicze, które spełniają wszelakie wymagania naszych Klientów. Zapraszamy do naszych oddziałów w Warszawie i Krakowie!

Strona używa cookies
Ok