Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie

Paulo Coelho

Sposób na urodziny, które zapadną głęboko w pamięć

Jeżeli szukasz profesjonalnie zaaranżowanej uroczystości dla Twojego malucha, możesz zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu i oddaniu pracy dla najmłodszych. Na typowych spotkaniach, w których biorą udział osoby dorosłe, dzieci interesują się przez pierwszych chwilę chwil. Później przychodzi czas na ważne pytania, które raz po raz sypią się jak z rękawa: „A kiedy pójdziemy do domu?”, „Długo jeszcze?”, „Mogę już iść?”. Być prawdopodobnie często słuchamy to od własnego dziecka, które było zaproszone przez znajomego albo koleżankę. Nie chcemy opuszczać za szybko imprezy, bo „nie wypada”. Co w takiej sytuacji zrobić? Doskonałym sposobem jest wynajęcie animatora czasu wolnego. Powinien mieć wykształcenie pedagogiczne, odpowiedni kurs oraz gotowość do pracy z kilkulatkami. Zatrudniamy więc animatorów, przy udziale których dzieci czują się bezpiecznie oraz mile spędzają czas. Oferujemy Państwu zatem różne wariacje przeznaczonych dla dzieci event’ów zapewniające świetną rozrywkę, w ciągu której ani jubilat, ani jego goście nie będą mieli chwili na zniechęcenie. Należy wspomnieć o konsultacji z nami w kwestii jadłospisu: ma być ono zwyczajowe czy specjalne, np. ze względu na alergię?

Szalona metamorfoza w księżniczkę lub Batmana w jeden dzień!

Harmonogram event’u rodzaju uniwersalnego nie posiada żadnych określonych wyznaczników, za wyjątkiem – włączania wszystkich gości w wymyślne formy zabawy. Profesjonalna wyszkolona kadra jest w stanie zrealizować projekt w taki sposób, aby był odpowiedni dla wieku, nastroju oraz oczekiwań wszystkich kilkulatków. Animatorzy potrafią bezproblemowo przechodzić z jednego wątku w drugi nie tracąc jednocześnie oglądu całości. Oto kilka możliwości: Kraina Smerfów, Piraci, Dziki Zachód, Sport (z wręczeniem medali i dyplomów).
Takie tematy wydają się być ograne, ponieważ np. kreskówkę „Smerfy” zna praktycznie każde dziecko. Nasz zespół działa w zaczarowany sposób, iż uroczystość posiada indywidualny styl, natomiast atrakcje nie powtarzają się. Humor, właściwa oprawa, finezyjnie ustrojony tort urodzinowy i bogactwo najprzeróżniejszych konceptów – to jest to na co czeka jubilat. Naszym priorytetem jest wywołanie uśmiechu na jego twarzy, wszystkich gości i samych rodziców, a ponadto sprawienie, żeby ten istotny dzień nie odszedł w niepamięć.

Wybór zgodny z zainteresowaniami

Okresami nasz kilkulatek ożywia się z rana na niewiele dni przed swoimi urodzinami i przedstawia tysiąc pomysłów na minutę. Zasypuje nas nimi, zanim jeszcze nadążymy przełknąć śniadanie, zaś zdają się one skrajnie do siebie nie pasować. W takim przypadku nie ma powodu typować jakiegoś szczególnego elementu, jaki będzie przewijał się przez całe urodziny. Dajmy puścić wodze fantazji i swemu dziecku, a także sobie samym. Przypadkowo z tej „burzy mózgów” zaistnieje naprawdę coś niesamowitego. Resztę można pozostawić nam!
Jeśli zatem chodzi o zabawy mające wątek przewodni, to wtedy można tematykę przyjęcia zaczerpnąć z naszej oferty albo zostanie ona w sposób unikalny przygotowana oraz dopięta na ostatni guzik na życzenie z oczekiwaniami jubilata. Istnieje możliwość wyprawienia kameralnego spotkania, jeśli liczba gości jest stosunkowo niewielka. Skupiamy całą swoją uwagę na tym, która sala zabaw optymalnie spełni swoją rolę, jak powinna być zaopatrzona i czy będzie w niej dostatecznie dużo miejsca.

Imprezy dla wyjątkowych solenizantów

Wszelkie przygotowania dotyczące urodzin dla niepełnosprawnego dziecka jest trudna oraz długotrwała. Albowiem jak przystosować cały harmonogram, rozrywki i salę, by mógł z nich korzystać solenizant oraz wszystkie dzieci, które takiej przeszkody nie posiadają? Albo odwrotnie – któreś z zaproszonych kilkulatków posiada niepełnosprawność? Dobrym sposobem jest przekazanie w dobre ręce, czyli fachowcom, wymyślenia całej imprezy. Czasami przeszkody pojawiają się już podczas początkowych działań związanych z wydarzeniem. Gorzej jest, gdy dzieje się to już trakcie…Wtedy ciężko ogarnąć zaistniały w parę chwili bałagan. Wszelakich korekt należy dokonać wraz ze ekspertami co najmniej 2 tygodnie przed ustalaną okazją. Drobne modyfikacje w typach atrakcji są realizowane na miejscu przez animatorów. Może nim być w tych okolicznościach osoba, która niewątpliwie potrafi pracować z dziećmi potrzebującymi wyjątkowej uwagi. Przede wszystkim typy rozrywek muszą być takie, by nikt nie czuł się zostawiony samemu sobie. Urodziny mają być szczęśliwe, a nie przygnębiające. Nasza kadra posiada doświadczenie w opracowywaniu tego typu projektów tego ważnego dnia dla dzieci z niepełnosprawnością, które dobierane są do ich predyspozycji. Wchodząc na naszą stronę poznasz naszą pełną ofertę: sala zabaw Poznań.

Strona używa cookies
Ok