Wynajem dymu ciężkiego Warszawa

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

W poszukiwaniu Dj’a idealnego

Czy wspólnie myślicie o tak spektakularnym pierwszym tańcu, że rodzina i przyjaciele padną z wrażenia i długo go nie zapomną? O atmosferze przesiąkniętej magią, podziwie w oczach najdroższych wam osób oraz swoich? Jeśli Wasza odpowiedź brzmi twierdząco, bez wątpienia potrzebujecie wytwornicy urokliwych chmur.

Ślub jest jednym z najważniejszych momentów w życiu – nie możemy temu zaprotestować. Wszelakie przygotowania muszą być „dociągnięte” do końca, bowiem nikt nie zamierza doświadczyć w takiej chwili jakichś uciążliwości połączonych, m. in. z nieuprzejmością podchmielonego dj’a, brzydkim tortem weselnym bądź głodnymi gośćmi ze względu na brak posiłków. Jeżeli uzgodniliśmy, że na naszym weselu będzie dj, musimy dużo wcześniej „zamówić” sobie u niego termin, porozmawiać o tym, jak ma wyglądać oprawa muzyczna w trakcie tej niezwykłej okazji, podpisać umowę (która mieści w sobie wszystkie niuanse), utrzymywać z nim bezpośredni kontakt (najlepiej, żeby był osiągalny przez cały dzień) i co równie istotne – ustalić zawczasu plan wesela. Idealnie jest jeśli pojawi się on na nim o wiele wcześniej, ażeby przygotować wszystkie atrakcje. Wytrawny dj nie tylko zadba o przyjemną oprawę muzyczną, lecz jeszcze poprowadzi całą uroczystość uzupełniając ją różnorodnymi zabawami, tańcami integracyjnymi i oczywiście dostateczną dawką humoru.

Pierwszy taniec „w chmurach”

By pierwszy taniec nabrał indywidualnego charakteru, warto zdecydować się na wytwornicę dymu ciężkiego. Dzięki niej będziemy tańczyć w gęstych, widowiskowych chmurach kłębiących się przy podłodze. Funkcjonowanie wytwornicy opiera się w skrócie na chłodzeniu dymu, a później przenoszeniu go w stronę podłoża. W aparaturze musi znaleźć się pokruszony lód albo wkłady suchego lodu o masie od 4 do 8 kilogramów. Dymownica wyeksponuje większość efektów wizualnych oraz sprawi, że ten wieczór będzie naprawdę magiczny. Jeśli poszukujemy takiego przyrządu na własne wesele, wystarczy zajrzeć na stronę dj’a Robby’ego. Wybierając go na aranżera scenerii dźwiękowej można liczyć na fenomenalny taniec niczym z filmu „Nieodparty urok” (grają w nim Sarah Michelle Gellar i Sean Patrick Flanery). Można również wpisać w wyszukiwarkę zwroty „Ciężki dym Warszawa” oraz wyszukać w efektach propozycje najmu takiej wytwornicy. Nadaje się ona na każdego rodzaju imprezy okolicznościowe, między innymi:

  • potańcówki
  • przyjęcia klubowe, np. z okazji halloween itd.
  • przyjęcia prywatne, przykładowo „domówki”
  • przyjęcia firmowe, przykładowo w siedzibie firmy
  • przyjęcia sylwestrowe
  • wesela w plenerze
  • bale maturalne
  • inne przyjęcia okolicznościowe, które wymagają niezwykłej oprawy wizualnej oraz muzycznej

Prócz niesamowitych chmur unoszących się podczas imprezy możemy zapoznać się z propozycją wytwarzania syntetycznego śniegu (piany bądź baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn oraz konfetti lub wyrzutni i działek CO2. Jeżeli chodzi o wytwornicę baniek mydlanych często dokupuje się fluorescencyjny roztwór UV, żeby osiągnąć nadzwyczajny efekt „błyszczących” baniek. Zaś syntetyczny śnieg idealnie nadaje się na zabawy domowe, klubowe czy pubie. Można go używać przez pełny rok, bez względu na to czy temperatura na świeżym powietrzu wynosi +25 bądź -25 stopni. Znakomicie sprawdzi się w „zimowym” programie teatrów. Na dyskotekach typu „Piana Party” natomiast pierwsze miejsce będzie posiadać wytwornica gęstej piany – zarówno na świeżym powietrzu, jak i w klubach. Wyrzutnia CO2 może być zastosowana podczas uroczystości weselnej w punkcie kulminacyjnym, eventach lub koncertach.

Warto wypożyczyć dymownicę

Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu jest najatrakcyjniejszym sposobem na „zamaskowanie” wszystkich błędów, jakie wypływają w czasie tańca. Chmury osłonią cały parkiet łącznie z Waszymi stopami do 20 cm w górę. W ogóle nie będzie zatem widać, np. gdy jedno z was nadepnie małżonkowi na nodze. Członkowie rodziny oraz przyjaciele oniemieją z wrażenia, natomiast ich wzrok będzie zwrócony jedynie na Wasze rozradowane twarze wypełnione szczęściem Można niewątpliwie samemu kupić dymownicę i zapoznać się z jej obsługą. Jeśli zależy Wam jednakże tylko na tym niepowtarzalnym „tańcu w chmurach”, należy ją wynająć wraz z ekipą. Wcale nie będziecie musieli denerwować się, jeśli coś pójdzie nie po Waszej myśli. Zazwyczaj wynajmujący dołącza do niej profesjonalny roztwór, który jest wliczony do ceny wypożyczenia. Warto nadmienić, że w zastępstwie typowych kostek lodu (takich, które wsypujemy do drinków) korzystniej jest zaopatrzyć się w suchy lód. Po pierwsze jest dużo wydajniejszy, Secundo – wytwarza niewspółmiernie piękniejszy wynik, po trzecie – koszt nabycia 10-15 kg nie jest wysoki i sięga około 150 – 250 zł. Pamiętajmy, żeby zapytać wydzierżawiającego czy użyczy nam markowe urządzenie. Lepiej nie decydować się na popularniejsze „podróbki”, ponieważ nie zyskamy takiego efektu na jaki liczymy.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok