Nie ma imprezy bez muzyki. Jako profesjonalny DJ mogę zagwarantować Tobie i Twoim gościom zabawę przy muzyce na najwyższym poziomie. Od ponad 10 lat zajmuję się organizację takich imprez jak: osiemnastki, wesela, studniówki, czy imprezy firmowe. Za każdym razem zgromadzeni goście bawią się do białego rana przy serwowanych przeze mnie utworach. Każda impreza jest dla mnie unikatowym wydarzeniem, które traktuję bardzo indywidualnie. Jako DJ zrobię wszystko, aby Twoja impreza była udana.

DJ na osiemnaste urodziny.

Osiemnastka to wyjątkowa okazja. Zawsze omawiam z Klientem szczegółowy plan imprezy, dobierając muzykę do jego upodobań. Tuż przed imprezą dostarczam zabawne akcesoria i profesjonalny sprzęt, a także zastrzyk pozytywnej energii, która udziela się wszystkim gościom. Imprezy takie jak osiemnastki wymagają ode mnie wiedzy na temat obecnych hitów, jak i utworów sprzed lat. W zależności od Twoich potrzeb proponuje konkurencyjne ceny i nie zapomniane wrażenia.

DJ na wesela.

Wesele jest zawsze pełne wzruszeń i pozytywnych emocji. A wszystko zaczyna się od pierwszego tańca Pary Młodej, któremu akompaniują dźwięki wybranej przez nich piosenki . Organizacja wesela to dla DJ’a prawdziwe wyzwanie. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik – od rozsadzenia gości, aż po oprawę muzyczną. W mojej karierze zawodowej wiele razy obsługiwałem wesela i dziś potrafię idealnie dopasować muzykę do nastroju i zróżnicowanych gustów gości.

DJ na bal studniówkowy

Studniówka to ostatni okazja do świętowania przed ciężką nauką do matury. Należy więc hucznie zabawić się w ten wyjątkowy wieczór. Moje bogate doświadczenie zawodowe umożliwia mi organizację studniówki na najwyższym poziomie. Zajmę się opracowaniem oprawy muzycznej i dostarczeniem profesjonalnego sprzętu. Z pewnością będziecie zadowoleni z moich usług, a Wasza studniówka przejdzie do historii.

Dj na imprezy firmowe.

Obsługa imprez firmowych to jedna z moich specjalizacji. Niezależnie od miejsca i czasu, będę w stanie zorganizować całą imprezę, od prezentacji produktów i usług, obsługę gości, aż po granie do białego rana. Charyzma i znajomość rynku muzycznego to jedne z moich najważniejszych atutów. Łącząc je z mieszanką dobrej muzyki, zorganizujędla Was  imprezę firmową na najwyższym poziomie.

Moja przygoda z konsoletą rozpoczęła się jeszcze w liceum. Od tamtego czasu ubyło już sporo lat, w trakcie których, zdobyłem bogate doświadczenie na scenie klubowej i w organizacji imprez takich jak: osiemnastki,, studniówki, wesela i imprezy firmowe dla wielu Klientów. Jako DJ cechuję się nie tylko świetnym słuchem, ale także gustem muzycznym. Potrafię idealnie dobrać rodzaj muzyki do danej imprezy i roztańczyć każdą osobę. Jestem Dj’em którego szukasz.Zapraszam

Strona używa cookies
Ok