Firma Finatio to stabilne rozwiązania dla indywidualnych osób i firm. Oferujemy Państwu usługi i produkty finansowe, dzięki którym spełnicie swoje marzenia, wybudujecie dom i bez żadnych problemów rozwiniecie działalność gospodarczą. Finatio to rzetelny doradca kredytowy. Naszym celem jest uczciwe i sumienne doradztwo kredytowe w zakresie takich produktów finansowych jak kredyty dla lekarzy i kredyty hipoteczne. Świadczone przez nas usługi adresowane są do Klientów, którzy doceniają szybkość działań i profesjonalną obsługę kredytową. Świadczmy usługi na najwyższym poziomie, ponieważ wiemy, że staranne działania i dbałość o rozwój relacji z Klientami są głównym powodem sukcesu wielu firm z branży finansowej.

Kredyt dla lekarzy- dlaczego warto go otrzymać?

Lekarz to zawód zaufania publicznego. Każdego dnia, dzięki wysokiemu wsparciu finansowemu i nowoczesnej technologii lekarze ratują życie swoich pacjentów. Ze względu na wykonywany zawód lekarze muszą być sumienni, precyzyjni i odporni na stres. Nasza firma od zawsze wspiera młodych profesjonalistów i osoby, które z racji swojej sytuacji finansowej nie mogą otworzyć własnej kliniki lekarskiej.Oferujemy kredyty dla lekarzy którzy chcą w ramach prowadzonej działalności otworzyć własny gabinet medyczny. Taki kredyt cechują uproszczone procedury, elastyczne warunkami spłaty i korzystne oprocentowanie. Formalności ograniczone są do minimum, a decyzja o udzieleniu kredytu zapada w bardzo krótkim czasie.  Uzyskany kredyt może zostać przeznaczony na zakup specjalistycznych sprzętów i urządzeń, remont lokalu, oraz na przedmioty biurowe, takie jak meble i wyposażenie lokalu. Wszystko dostępne jest od ręki i na przejrzystych warunkach.

Dlaczego warto wziąć kredyt dla lekarzy?

Uzyskanie kredytu to procedura długotrwała i często skomplikowana. Jednak kredyt dla lekarzy posiada wiele zalet. Wszelkie formalności ograniczone są do minimum. Jedynym dokumentem, który należy przedstawić jest dowód tożsamości. Decyzja podejmowana jest w bardzo szybkim czasie, w wielu przypadkach nawet w dniu złożenia wniosku. Wnioskując o kredyt dla lekarzy należy mieć ze sobą jedynie oświadczenie o dochodach. Na jego podstawie oceniana jest zdolność kredytowa.  Okres kredytowania ustalany jest na indywidualnych zasadach, przez co każdy może dowolnie ukształtować wysokość miesięcznej spłaty kredytu. Oprocentowanie kredytu jest bardzo korzystne, szczególnie dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z ofert banków i instytucji finansowych. Pieniądze wypłacane są na konto w ciągu jednego dnia. Kredyt dla lekarzy wynosi nawet 500 000 złotych.

Kredyt hipoteczny – na dom, na działkę, dla Ciebie i Twoich bliskich

Zawsze chciałeś mieć własny kąt?My pomożemy Ci osiągnąć upragniony cel. Obecnie wysokie ceny nieruchomości blokują wielu osobom możliwość zakupu własnego mieszkania, czy działki. Z tego względu nasza firma oferuje Państwu różne kredyty hipoteczne  na zakup domu, mieszkania, działki,  lub lokalu. Biorąc pod uwagę Twoje potrzeby dobierzemy dla Ciebie jak najlepsze warunki kredytu, jak i najkorzystniejszy okres spłaty kredytu.Zapewniamy pewne oprocentowanie i profesjonalne wsparcie przy wypełnianiu formalności. Decyzja wstępna o udzieleniu kredytu hipotecznego podejmowana jest już nawet w 30 minut.

Kredyt hipoteczny – przeznacz do na wybrany przez Ciebie cel

Nie wymagamy od Ciebie określenia dokładnego celu kredytu hipotecznego. Decyzja należy do Ciebie, gdyż kredyt mieszkaniowy możesz przeznaczyć na: kupno domu jednorodzinnego, zakup lokalu mieszkalnego, wybudowanie domu, zakup działki budowlanej, powiększenie istniejącego domu, zmianę pomieszczeń niemieszkalnych na mieszkalne, remont nieruchomości i na spłatę kredytów udzielonych przez inne banki na wyżej wymienione cele.

Jakie są zalety kredytu hipotecznego w Finatio?

Zawsze warunki uzyskania kredytu są podporządkowane indywidualnym kryteriom, w oparciu o zdolność kredytową i miesięczne dochody. Możesz dowolnie ukształtować wysokość okresu spłaty kredytu i wysokość miesięcznych rat kredytu. Maksymalny okres spłaty kredytu proponowany przez naszą firmę wynosi 35 lat. Oprocentowanie kredytu jest bardzo atrakcyjne, jedne z najniższych na rynku. Taki kredyt hipoteczny jest łatwy w spłacie i co najważniejsze bezpieczny. Przyznawane przez nas kredyty hipoteczne cechują się optymalną karencją w spłacie rat w trakcie realizacji inwestycji do aż 36 miesięcy.

Jak otrzymać dowolny kredyt?

Jeśli chcesz otrzymać kredyt, spotkaj się z nami. Nasi mobilni doradcy przyjadą w umówione miejsce i przedstawią Ci  kompleksową ofertę kredytów. Po przedstawieniu im oświadczenia o zarobkach, będą mieli możliwość dopasowania właściwego kredytu dla Ciebie. Zanalizują Twoją zdolność kredytową i zaproponują dogodne warunki okresu kredytowania i wysokości kredytu. Będą Cię wspierać w dopełnianiu niezbędnych formalności i zapewnią fachową obsługę kredytową. Wygodnie, szybko i skutecznie.

Firma Finatio to dobry doradca kredytowy, który wybierze korzystny kredyt dla Ciebie. Dzięki bliskiej współpracy z różnymi instytucjami finansowymi mamy możliwość bieżącego śledzenia ofert kredytów hipotecznych i kredytów dla lekarzy. Jesteśmy mobilni i zawsze staramy się zagwarantować naszym Klientom wysoką jakość usług. Gwarantujemy bezpieczeństwo i kompleksowe wsparcie naszych Klientów w trakcie wybierania kredytu. Nie faworyzujemy żadnego banku, a nasza oferta jest wynikiem dokładnego dopasowania warunków kredytu do Twoich potrzeb. Dla ans jesteś najważniejszy.

Strona używa cookies
Ok