SeedArt to fachowcy w dziedzinie projektowania ogrodów. Nasze prace cechują się szczegółowością i prostą elegancją.   Projektowanie ogrodów oznacza dla nas dużo więcej niż praca. To sposób na życie, dlatego też w każdy projekt wkładamy całe serce. Wykorzystujemy niesztampowe koncepcje i wdrażamy je w życie. Firma projektująca ogrody SeedArt to perfekcja w każdym calu.

Firma ogrodnicza SeedArt oferuje:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Projektowanie ogrodów dla każdego

Projektowanie ogrodów to nie lada wyzwanie. Najpierw zapoznajemy się z preferencjami naszych Klientów, aby dalej dobrać do nich odpowiedni styl i kolory w ogrodzie. Nasi Klienci są wyjątkowi, dlatego też każdy, zrobiony przez nas ogród charakteryzuje się indywidualizmem i oryginalnością stylu. Projektując ogrody zwracamy uwagę na takie elementy jak wiedza o roślinach i zaangażowanie w prowadzenie ogrodu, wykorzystanie przestrzeni, wymiary i stan terenu, oraz upodobania Klientów. Precyzyjne pomiary i szczegółowa analiza kondycji gleby i nasłonecznienia działki umożliwia nam zaprojektowanie ogrodu, który będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom.

Prace ogrodowe

W trakcie projektowania ogrodu powstaje jedynie wizja, która nie może doczekać się spełnienia. Zanim stworzymy dla Ciebie idealny ogród, Używając specjalistycznego sprzętu wyrównamy teren i wyposażymy glebę w niezbędne składniki odżywcze. Na przygotowanym podłożu stworzymy takie elementy ogrodu jak oczka i kaskady wodne, rabaty kwiatowe, skalniaki, mini boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, a nawet tarasy. Budowane przez firmę ogrodniczą SeedArt ozdoby do ogrodu bazują na naturalnych surowcach, takich jak drewno, kamień czy skała. Budujemy także profesjonalne systemy nawadniające, dzięki którym w łatwy sposób dostarczysz swoim roślinom ogrodowym wodę, potrzebną im do odpowiedniego wzrostu. Zbudujemy Twój ogród od początku do końca i to w mgnieniu oka.

Zakładanie trawników  przy domach i w przestrzeni publicznej

Nasza firma ogrodnicza zajmuje się także zakładanie trawników. Zbudujemy dla Państwa elegancki i głęboko zielony trawnik na dowolnej powierzchni – w ogrodzie, parku, na boisku sportowym, w przestrzeni miejskie, czy przed siedzibą firmy. Trawnik zakładamy na dwa sposoby – z rolki i bardziej tradycyjny, z siewu. Własnoręcznie komponujemy mieszanki traw, które najlepiej nadają się na daną działkę. Trawnik z rolki to idealna opcja dla osób, które nie będą miały czasu na bieżące podlewanie i nawożenie swojego trawnika. Z kolei trawnik z siewu to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które posiadają doświadczenie w pielęgnacji trawnika.

Projektowanie nawierzchni z kostki brukowej

Kostka brukowa to materiał budowlany, który cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Tworzone z niej nawierzchnie  są odporne na zniszczenia i bardzo atrakcyjne. Nasza firma ogrodnicza jest ekspertem w budowaniu nawierzchni z kostki brukowej. Mamy możliwość stworzyć nawierzchnię od dowolnym wzorze i odpowiednio dobrać kolor który będzie pasował do otoczenia. Tworzymy nawierzchnie z kostki brukowej takie jak: posadzki ogrodowe, drogi dojazdowe, podjazdy i ścieżki.

Pielęgnowanie ogrodów

Jako profesjonalna firma ogrodnicza zaopiekujemy się Twoim ogrodem. Świadczymy usługi ogrodnicze, polegające na podlewaniu, nawożeniu i przycinaniu roślin w ogrodzie. Ponadto zajmujemy się koszeniem trawy, odśnieżaniem i sprzątaniem ogrodów, oraz chronimy rośliny przed mrozem w okresie zimowym. Zawsze mogą liczyć Państwo na naszą pomoc w zakresie utrzymania ogrodu.

Posiadamy maszyny i środki ochrony roślin, dzięki którym możemy świadczyć profesjonalne usługi ogrodnicze. Bogata wiedza w dziedzinie roślin i współpraca z regionalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że budujemy ogrody pełne wielobarwnych i zmysłowo pachnących kwiatów. Dodatkowo umiejętność analizy terenu wpływa na wysoką pozycję naszej firmy. Zajmiemy się Twoim ogrodem tak jak należy

SeedArt stworzy dla Ciebie wyjątkowy ogród. Nawet  po chwili spędzonej z Tobą możemy określić Twoje oczekiwania i dopasować dla Ciebie właściwy styl ogrodu. Spełnimy Twoje marzenia o  pięknym ogrodzie. SeedArt to firma z bogatym doświadczeniem. Dla nas praca z Klientami to czysta przyjemność. Dbamy o to, aby zaprojektowany przez nas ogród odpowiadał idealnie gustom Klientów. Każdy nasz pomysł jest nietuzinkowy, a każda realizacja inspiruje nas do dalszego działania.

Strona używa cookies
Ok