Wygląd ogrodu mówi niezwykle dużo o nas samych. O stylu bycia, upodobaniach i naturze. Niektórzy uwielbiają twórczy nieład, a drudzy czystość i porządek. Dziś mamy szansę wykonywania niezmiernie zróżnicowanych projektów ogrodów, dopasowanych idealnie do naszego charakteru. Bezgraniczne produkty, duży wybór roślin i interesujące rozwiązania to opis współczesnego ogrodnictwa. Projektowanie ogrodów to już nie wyłącznie praca. To pasja tworzenia, z którą utożsamia się co raz większa ilość osób. Rosnąca konkurencja w dziedzinie ogrodniczej wymaga od nas nie tylko wyobraźni, ale także wyszukiwania kolejnych inspiracji. Pragniemy, by nasze projekty ogrodów odznaczały się wśród innych propozycji.

Każda firma ogrodnicza gwarantuje standardowe usługi ogrodnicze – projektowanie ogrodów, pielęgnację zieleni i systemy z obszaru kamieniarstwa. My jednocześnie możemy Wam zapewnić naszych lojalnych specjalistów, którzy nieustannie starają się zbadać potrzeby Klientów. Najdoskonalsze jakościowo rośliny pochodzące z lokalnych upraw i niepowtarzalne koncepcje, dzięki którym wynajdziesz w własnym ogrodzie wszystko to o czego pragniesz. Co więcej zapewniamy okazyjne ceny usług ogrodniczych, omawiane osobiście w zależności od danego projektu i aranżacji. Daj nam możliwość. stworzyć swój ogród. Zachęcamy Was do zapoznania się z naszą ofertą.

Projektowanie ogrodów dla wymagających

Nasza firma ogrodnicza pierwszoplanowo zajmuje się projektowanie ogrodów. Tworzone przez naszych specjalistów projekty wyróżniają się wysokim poziomem indywidualizmu i detalizmu. Pragniemy, by każda koncepcja bazowała na oczekiwaniach Klienta, z tego względu przy każdym zleceniu prowadzimy dość dokładną pogawędkę, w trakcie której odkrywamy Wasze marzenia i priorytety. Powinno się tutaj uwydatnić, że każdy projekt wykonywany jest w profesjonalnym programie multimedialnym, który starannie przedstawia pomysł aranżacji.

W tym obszarze proponujemy trzy rodzaje usług – zakładanie ogrodów dla osób prywatnych, zakładanie ogrodów dla firm i tworzenie ogrodów dla firm budowlanych. Każda propozycja, mimo wielu identycznych punktów, różni się od siebie. Pierwszy rodzaj usługi kierowany jest do osób, które pragną zapełnić przestrzeń wokół własnego mieszkania, lub wolne miejsce na balkonie. Projektowanie ogrodów dla osób indywidualnych zakłada stworzenie indywidualnej propozycji aranżacji ogrodu (letniego i zimowego), dobór dekoracji ogrodowych, oraz stworzenie układu schematu podlewania.

Projekty dla firm i instytucji tworzone są na prośbę właścicieli hoteli, karczm, budynków handlowych, obiektów publicznych i firm produkcyjnych. Proponujemy projekty zieleni na terenie rozmaitych przedsiębiorstw, a także projekty skwerów publicznych, zieleńców i miejsc rekreacji.

Następnym rodzajem usługi jest budowanie terenów zieleni dla inwestorów i administratorów domów mieszkalnych. Ładnie skonstruowany ogród wokół miejsca zamieszkania wpływa na atrakcyjność inwestycji. W tym obszarze mamy możliwość zaoferować wykonanie projektu krajobrazu naokoło domów wielorodzinnych, projektu placu zabaw, czy planu terenu sportowego.

Pielęgnowanie ogrodów o każdej porze roku

Zadbamy o Twój ogród przez cały rok. Z pomocą fachowych narzędzi ogrodniczych i środków konserwacji roślin, sprawimy, że Twój ogród zmieni się nie do poznania. Konserwacja ogrodów i obszarów zielonych polega głównie na koszeniu trawy, usuwaniu zanieczyszczeń, usuwaniu szkodników, nawadnianiu i wycinaniu krzewów. Należałoby podkreślić, że usługa pielęgnacji ogrodu oferowana jest o każdej porze roku, chociażby w zimę.

Kamień ogrodowy – szeroki wybór produktów

Nasza pracownia ogrodnicza dostarcza duży przekrój kamieni ogrodowych. W sprzedaży wynajdziecie między innymi grysy, otoczaki, żwiry i łupki w kilkunastu wersjach i barwach. Zatrudnienia przez nas specjaliści są w stanie także zapewnić Wam wykonanie projektu brył ogrodowych. Tworzymy projekty ozdób ogrodowych, zaczynając od małych skalniaków, a kończąc na powierzchniach z kostki brukowej. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który upraszcza realizację zlecenia. Zapewniamy także urządzenia i preparaty, które czyszczą produkty, nadając im świeży wygląd, nawet po kilku latach.

Piękny ogród podnosi wartość lokalu i akcentuje atrakcyjność całej posiadłości. Jest to miejsce, w którym mamy możliwość odpocząć, zorganizować przyjęcie, i spędzić czas z najmłodszymi. Ogrody spełniają niezmiernie ważną rolę – upraszczają bliski kontakt z przyrodą, który korzystnie działa na koncentrację i kreatywność.

Nasza firma ogrodnicza oferuje takie usługi jak projektowanie ogrodów i ochrona ogrodów. Wszelakie realizacje realizujemy w terminie i z odpowiednią starannością. Długoletnie doświadczenie i pomysłowość projektantów umożliwiają nam znalezienie odpowiednich rozwiązań dla każdego Odbiorcy. Wysokiej jakości studio projektowe zapewnia przygotowanie multimedialnych projektów graficznych. Możemy zagwarantować Tobie profesjonalne usługi ogrodnicze na wyjątkowo wysokim poziomie.

Wejdź na naszą stronę i odkryj wszystkie usługi: ogrody toruń

Strona używa cookies
Ok